حوزه تولید

. . . حوزه تولید . . .

تخصیص بهینه منابع در عمده واحدهای تولیدی بزرگ و متوسط که حجم تولیدی زیاد و یا فرآیند تولید پیچیده‌تری دارند، با استفاده از روش‌های سنتی عملاً ممکن نیست. لذا واحدهای تولیدی همواره تلاش می‌کنند با برنامه‌ریزی؛ ظرفیت ‌ماشین‌آلات، مواد اولیه و منابع انسانی و همچنین زمان‌بندی دقیق تولید و کنترل ، بهره‌وری را به حداکثر و ضایعات را به حداقل مقدار ممکن برسانند.

حوزه تولید

سیستم مدیریت تولید پرسیس رای بین

رای‎بین با ارائه  راهکار نرم‎افزاری نوآورانه در حوزه تولید به شرکت ها کمک میکند تا در بازار رقابتی  با کمترین هزینه به فعالیت خود ادامه دهند.

حوزه مدیریت تولید  رای بین شامل چه سیستمهایی میباشد؟

» سیستم کنترل تولید

تخصیص بهینه منابع در عمده واحدهای تولیدی بزرگ و متوسط که حجم تولیدی زیاد و یا فرآیند تولید پیچیده‌تری دارند، با استفاده از روش‌های سنتی عملاً ممکن نیست . . .

» سیستم تعمیرات و نگهداری

به کارگیری سیستم نگهداری و تعمیرات خاص یک سازمان، می‌تواند نقش بسیار زیادی را در کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی ایفا نماید. اما این تأثیر تنها محدود به هزینه نبوده و . . .

» سیستم تضمین کیفیت

با ورود استاندارهای مدیریت کیفیت به فضای کسب و کار و نیاز به پیاده‌سازی استانداردها واحدهای تضمین کیفیت در سازمان‌ها شکل گرفت. تضمین کیفیت” شامل مجموعه اقدامات برنامه ريزی شده و سيستماتيک است  . . .

» سیستم هوشمند توزین (باسکول)

استفاده از راهکارهایی با محدودیت بسیار و عدم تجهیز این دستگاه‌ها به سیستم های اتوماسیون دقیق و به روز از جمله موانع توزین دقیق و صحیح می باشد. از این رو دقت در ثبت و ضبط دقیق اطلاعات توزین . . .

{  بهبود عملیات‌ها با نرم افزارهای حوزه تولید  }

. . . .

 ERP برای حوزه تولید همچنان به عنوان اولویت کلیدی استفاده از تکنولوژی در شرکت‎های تولیدی محسوب می‎شود. چرا که چشم‎انداز در صنعت ساخت و تولید به طور فزاینده‎ای رقابتی شده‎است و تمامی شرکت‎ها و کارخانه‎جات فارغ از نوع محصول، ناگزیر از طراحی،ساخت و ارائه محصولات با بهترین کیفیت در کمترین زمان و پایین‎ترین هزینه هستند تا بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند.