راهکار صنعت و معدن

sub_mining1

اعطای تندیس به شرکت پرسیس رای بین به عنوان اولین تولید کننده راهکار نرم افزاری بومی برای صنعت معدن در سومین دوره سمپوزیوم ایران توسعه یافته

در این سمپوزیوم سه پانل تخصصی با عناوین ” مدیریت منابع انرژی کشور در افق سند چشم انداز” ، ” مدیریت راهبردی بحران آب کشور” و ” چشم انداز تجارت بین المللی جمهوری اسلامی ایران پس از لغو تحریم ها ” برگزار گردید. همچنین این رویداد با مشارکت ۵۵ دانشگاه و مرکز علمی ، تحقیقاتی معتبر داخلی و خارج از کشور از جمله پژوهشگاه صنعت نفت و پژوهشگاه نیرو و نیز همکاری انستیتو مدیریت تحقیقات و تکنولوژی اسپانیا، دپارتمان اکولوژی دانشگاه بارسلونا، دپارتمان علوم و انرژی دانشگاه اوپسالا، دانشگاه هاروارد، برلین، دیوزبرگ اسن آلمان، بولونیا و رم در ایتالیا، و مارمارای ترکیه و دبیرخانه های سمپوزیوم های انرژی جهانی اجرا شد.

شرکت “فن آوری اطلاعات و ارتباطات پرسیس رای بین” نیز ازجمله شرکت کنندگان در این سمپوزیوم بود.

پرسیس رای‎بین از سال ۱۳۹۱ کارخود را در زمینه تولید نرم افزار یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمانی آغاز کرده و با تولید اولین راهکار جامع نرم افزاری صنعت معدن، گامی مهم در راستای خودکفایی این صنعت از نرم افزارهای خارجی و جلوگیری از خروج ارز برداشته است.

همچنین شرکت “پرسیس رای بین” اولین شرکت نرم افزاری است که در کلیه ادوار برگزاری سمپوزیوم چشم انداز ایران توسعه یافته ۱۴۰۴ موفق به دریافت تندیس شده است. لینک خبر


مدیریت استراتژیک معدن با ERP آغاز می‎شود

صنعتِ معدن مترادف با نوسان و ریسک است. باوجود تنوع جغرافیاییِ سایت های معادن، چالش‎های مدیریتی هم به طور قابل توجهی افزایش می‎یابند و این طبیعت این صنعت است و قابل تغییر نیست. اما آنچه که قابل تغییر است، چارچوب‎های قانونی سرسام‎آور و هزینه‎های بالای تولید است که کسب و کارهای معدنی را نسبت به گذشته به شدت رقابتی می‎کند.  برخی کمپانی‎ها به این مساله با بالا بردن قیمت کالاها واکنش نشان می‎دهند اما تحلیل‎گران کسب و کار به شدت معتقدند که کمپانی‎هایی که به بررسی عملیات داخلی خود می‎پردازند(یعنی فاکتورهایی که کمپانی‎ها می‎توانند به درستی کنترل نمایند) بهره بیشتری خواهند برد. ایجاد یک راهکار ERP ساده و یکپارچه با توانایی‎های پیشرفته معدنی مانند نرم‎افزار ردگیری انبار به شما بینشی عمیق نسبت به پیش بینی، بودجه‎بندی، کنترل هزینه و شیوه‎های انطباق شرکت‎های بزرگ می‎دهد وکمپانی شما را در موقعیتی قرار می‎دهد که منابع مالی را در زمان و مکانی واقعاً به آن نیاز هست صرف نمایید.

 

افزایش دید شما از طریقRaybin-ERP

راهکار معدنی Raybin-ERP  به شما یک نرم‎افزار ERP معدنی ارائه می‎دهد که کاملاً یکپارچه عمل کرده و در تمامی مراحل توسعه قابلیت‎های بسیاری برای شما به ارمغان می‎آورد.

سیستم عملیات معدن
سیستم عملیات معدن
سیستم لجستیک معدن
سیستم لجستیک معدن
سیستم هوشمند توزین
سیستم هوشمند توزین

 

 

 

 

 

 

سیستم کنترل و تضمین کیفیت
سیستم کنترل و تضمین کیفیت
سیستم انبار
سیستم انبار
سیستم مالی، اداری و منابع انسانی
سیستم مالی، اداری و منابع انسانی

 

 

 

 

 

 

 

سیستم بازرگانی
سیستم بازرگانی

 

 

 

 

 

 


مزایای نرم‎افزار معدنی که در این صنعت پیاده‎سازی شده‎است

با راهکار معدنی Raybin-ERP از شرکت پرسیس رای‎بین شما خواهید دید:

rahkaricon1  ROI سریع با قابلیت استقرار سریع 

Raybin-ERP به شما یک مسیر بروزرسانی ساده می‎دهد که مشتمل بر پیاده‎سازی بسیار سریع به همراه قابلیت یکپارچگی، که همزمان با رشد عملیات معدن شما به سطوح فراتر از اکتشاف اولیه، اضافه می‎گردد.

rahkaricon2 یک راهکار که در صنعت معدن قبلاً پیاده‎سازی شده‎است

 Raybin-ERP راهکاریست که  به عنوان برآورده کننده نیازهای معادن و تامین کنندگان معادن ایفای نقش نموده‎است. این راهکار انتخاب انواع شرکت‎های معدنی فارغ نوع ماده معدنی و نحوه عملیات استخراج و حتی تولید می‎باشد.

 rahkaricon3 گزارشات سراسری و جامع مالی

 Raybin-ERP به شما بینشی جامع از کمپانی‎های معدنی در موقعیت‎های جعرافیایی متنوع می‎دهد که با خصوصیت چند ارزی، چند شرکتی، چند شعبه‎ای و امکانات بومی‎سازی ارائه می‎گردد.

rahkaricon4 قابلیت کنترل ریسک پروژه‎های معدنی

 Raybin-ERP قابلیت های مدیریت، هزینه‎یابی دقیق پروژه را داشته و به کمینه کردن ریسک‎های پروژه، تخصیص منابع و ردیابی و پیگیری کلی و جامع از  شروع تا خاتمه را می‎دهد.

rahkaricon5 مدیریت تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

 Raybin-ERP مدیریت دارایی‎ها را به روشی پیش گویانه و قابل اعتماد و پیش‎گیرانه برای عملیات تعمیر و نگهداری انجام می‎دهد. بهبود به کارگیری دارایی‎ها با کاهش زمان از کارافتادگی‎ها و کسب اطمینان از وجود قطعات حیاتی در انبار.

rahkaricon6 اتصال از راه دور برای سایت‎های معدنی

 قابلیت‎های Raybin-ERP برای تمامی سایت‎های معدنی به صورت ریموت فعال و قابل استفاده هستند. معادن با پهنای باند اینترنتی پایین و میزان تاخیر بالا در ارتباطات قابلیت کار با نرم‎افزار به صورت مستقیم و لحظه‎ای خواهند داشت.

rahkaricon7  شفافیت در بخش‎های مختلف کسب و کار

 ارتباط داده‎های کسب و کار، عملیات و شرکت در لحظه از طریق یک سیستم ERP کاملاً یکپارچه برقرار می‎گردد.

rahkaricon8 حاکمیت کامل شرکت

 Raybin-ERP مدیریت پیروی از مقررات و قوانین را برای شرکت‎های دولتی ساپورت می‎کند.

rahkaricon9 سیستم هوشمندی کسب و کار

 به کاربران شما توانایی تحلیل سریع ، گزارشات داده‎های معدنی، ایجاد داشبوردهای مرتبط با کسب و کار و در نهایت ایجاد یک بینش بالا از کسب و کار را می‎دهد.