درباره ما

شرکت رای‎بین در سال ۱۳۹۱، توسط جمعی از افراد متخصص در زمینه‎های مختلف نرم‎افزاری، سخت‎افزاری و سیستم‏های‎ مدیریت‎ کیفیت، کار خود را آغاز نموده است. این شرکت با نگرش سیستمی در تمامی ابعاد سازمان و بهره ‏گیری از جدیدترین فن‌‏آوری در زمینه‏ های تولید نرم‎افزار، ارائه خدمات طراحی، پیاده‏ سازی و پشتیبانی تجهیزات و ساختار شبکه و سخت‎افزار، پشتیبانی نرم‎افزار، طراحی وب‎سایت و مشاوره و استقرار سیستم‎های مالی و مدیریت کیفیت در کوتاه‎ترین زمان ممکن به مشتریان، درک نیازهای بازار در جهت حفظ سهم بازار ملی و فراملی، ارتقاء سطح رضایتمندی و خشنودی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

با اهداف اصلی را ی بین بیشتر آشنا شوید:

رای‌بین در نظر دارد با اتکا به جدیدترین فن‏‌آوری‏ها ، سرعت، دقت و سهولت کاربران را افزایش دهد.

ما نیازهای مشتریان خود را با دقت درک نموده، اولویت سازمان را در شناخت و درک نیازهای مشتریان می‎دانیم، زیرا اعتقاد داریم مؤثرترین نحوه همکاری در دراز مدت اتفاق می‎افتد.

ما معتقدیم افراد متکی به نفس، درست‎کار، صریح و انتقاد‎پذیر باعث ارتقاء خود، سازمان و مشتریان می‏گردند. از این رو پاسخگویی در راستای ارتقاء بهره‎وری و دستیابی به اهداف کلیدی سازمان را سرلوحه قرار می‎دهیم.

خلق، کسب، ثبت، به اشتراک گذاشتن و بکارگیری دانش و تجربه به منظور ایجاد سازمانی یادگیرنده

توسعه رقابتی سالم در دنیای نرم‎افزار به جهت افزایش سهم بازار و سود پایدار به منظور ایجاد سازمانی ممتاز

ما مفتخریم که به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان اعتقاد راسخ داشته و آن را پاس می‏داریم

ما اعتقاد داریم کار تیمی اهداف استراتژیک سازمان را برآورده می‏سازد و سبب افزایش توان انجام کار هر کدام از کارمندان گردیده و به ما کمک می‏کند هرچه بیشتر و بهتر به مشتریان خود خدمات ارائه نماییم