درباره ما

رای بین با اعتقاد به روشهای نوین تفکر سیستمی و آسان سازی مديريت کسب و کارهای مختلف در بخش های گوناگون بازرگانی و تولیدی كار خود را آغاز کرد و پس از گذشت یک دهه فعالیت اجرایی و لمس مشکلات و دغدغه های سیستمی مدیران ، نرم‌افزاری جامع و یکپارچه خلق کرد. رای بین محصولی دانش بنیان است که تماما توسط متخصصین شرکت طراحی شده است و در حوزه های حسابداری مالی ، زنجیره تامین ، مدیریت بازار و مشتری ، اداری و سازمان ، مدیریت کارخانه ، تضمین کیفیت و هوش تجاری پاسخگوی نیازهای مشتریان خود می باشد.

گروه رای بین همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارایه راهکارهای نوآورانه، امکان مدیریت، سازماندهی و تجارت آسان ، امن و سریع را برای کاربران و مشتریان خود فراهم نموده است. بدین منظور همواره در حال توسعه و گسترش سامانه‌های جامع نرم افزاری خود می باشد.

همچنین در طی تمامی این سال‌ها تمام تلاش ما در جهت ارتقای کیفی راهکارهایمان بوده تا به این ترتیب مشتریانی راضی داشته باشیم.

با اهداف اصلی را ی بین بیشتر آشنا شوید:

رای‌بین در نظر دارد با اتکا به جدیدترین فن‏‌آوری‏ها ، سرعت، دقت و سهولت کاربران را افزایش دهد.

ما نیازهای مشتریان خود را با دقت درک نموده، اولویت سازمان را در شناخت و درک نیازهای مشتریان می‎دانیم، زیرا اعتقاد داریم مؤثرترین نحوه همکاری در دراز مدت اتفاق می‎افتد.

ما معتقدیم افراد متکی به نفس، درست‎کار، صریح و انتقاد‎پذیر باعث ارتقاء خود، سازمان و مشتریان می‏گردند. از این رو پاسخگویی در راستای ارتقاء بهره‎وری و دستیابی به اهداف کلیدی سازمان را سرلوحه قرار می‎دهیم.

خلق، کسب، ثبت، به اشتراک گذاشتن و بکارگیری دانش و تجربه به منظور ایجاد سازمانی یادگیرنده

توسعه رقابتی سالم در دنیای نرم‎افزار به جهت افزایش سهم بازار و سود پایدار به منظور ایجاد سازمانی ممتاز

ما مفتخریم که به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان اعتقاد راسخ داشته و آن را پاس می‏داریم

ما اعتقاد داریم کار تیمی اهداف استراتژیک سازمان را برآورده می‏سازد و سبب افزایش توان انجام کار هر کدام از کارمندان گردیده و به ما کمک می‏کند هرچه بیشتر و بهتر به مشتریان خود خدمات ارائه نماییم