نمایشگاه الکامپ 95

نمایشگاه الکامپ 95

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات در صنعت الکترونیک و کامپیوتر است. این نمایشگاه هر ساله با حضور گسترده و چشمگیر برندهای این صنعت و مخاطبان آن ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در نمایشگاه الکامپ آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و کامپیوتر اعم از سخت افزار و نرم افزار، به علاقمندان عرضه می گردد.

نتیجه حاصل از حضور جامعه علاقمند به این صنعت در نمایشگاه الکامپ، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی میان آن ها خواهد بود. این دوره از نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۲۵تا ۲۸آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان صنعت الکترونیک و کامپیوتر، در داخل و خارج ایران، قرار می­دهد تا با حضور در میان علاقمندان این صنعت و دیگر فعالان آن، سطح تعامل بین المللی خود را به طور چشمگیری ارتقا بخشند.

سازمان توسعه تجارت ایران برگزاری بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ را به سازمان نظام صنفی رایانه­ای کشور واگذار کرده است. بر اساس مجوز برگزاری این نمایشگاه اجرای آن توسط شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا، خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین اخبار این نمایشگاه، می­توانید به سایت رسمی نمایشگاه الکامپ مراجعه کنید.