حوزه مالی و حسابداری

. . . حوزه مالی و حسابداری . . .

(( نرم افزارهای مالی و حسابداری، امروزه جزء لاینفک شرکت ها، موسسات تجاری و بنگاه های اقتصادی می باشند. امنیت، راحتی و کارایی بالا، مواردی هستند که مدیران از یک نرم افزار مالی انتظار دارند.نرم افزار های مالی پرسیس رای بین با مکانیزه کردن عملیات مالی به شما این امکان را میدهند که در هر لحظه و با هر ابزاری در بستری امن، از دقیق ترین وضعیت مالی خود اطلاع و گزارشهای متنوعی را دریافت نمایید ))

 

حوزه مالی و حسابداری

سیستم مدیریت مالی و حسابداری رای بین

با مدیریت یکپارچه اطلاعات در سطح سیستمها و زیرسیستمهای مالی دارای انطباق پذیری و انعطاف کامل با نیازهای سازمانهای مختلف و منطبق با استاندارهای حسابداری می باشد.

حوزه مالی و حسابداری رای بین شامل چه سیستمهایی میباشد؟

» سیستم حسابداری عمومی

در دنيای امروزی مديران جهت تصمیم گیری صحیح نیازمند وجود اطلاعات مالی به موقع و قابل اتکا هستند. بر همین اساس حسابداری به عنوان یک سیستم اطلاعاتی، نقش بسیار مهمی در عرصه فعالیت های اقتصادی دارد و . . .

» سیستم خزانه داری

استفاده کارآمد از نقدینگی و پرهیز از بروز مشکلات ناشی از کمبود وجوه نقد، یکی از دغدغه های اصلی مسئولین مالی سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی می باشد، که کنترل و نظارت بر گردش وجوه نقد . . .

» سیستم انبار و حسابداری انبار

امروزه با پيشرفت علوم و تكنولوژی امكان توليد انبوه كالا فراهم شده است و اين كار ضرورت يك برنامه ريزی دقيق در جهت استفاده بموقع و حداكثراستفاده از امكانات را می طلبد و به عنوان واسطه، موجبات گردش . . .

» سیستم حقوق و دستمزد

محاسبات حقوق و دستمزد کارکنان، يکي از وقت گيرترين فعاليت‎هايی است که همواره با احتمال بروز خطاهای انسانی در جمع آوری اطلاعات کارکرد و محاسبه دقيق حقوق و مزايای پرسنل همراه بوده است . . .

» سیستم اموال و دارایی های ثابت

هر سازمان دارای اموال و دارایی‎های مختلفی می باشد كه مدیریت اطلاعات کامل دارایی‎ها و آگاهی از آخرين وضعيت دارایی ها متناسب با ارزش دارایی‎ها مهم خواهد بود. شرکت رای بین جهت سهولت  . . .

» سیستم وام و تسهیلات

در سازمانهایی که بنا به دلایلی از بانکها و موسسات دیگر وام و یا تسهیلاتی دریافت شده است و برای باز پرداخت این تسهیلات نیاز به کنترل زمان باز پرداخت و احیاناً در صورت دیرکرد محاسبه جریمه مربوط به دیرکرد می‎باشد  . . .

{  قابلیت تجمیع و تلفیق  }

. . . .

 فرآیند تجمیع، ترکیب و تعدیل اطلاعات مالی یک واحد تجاری اصلی و گزارش های مالی شرکتها ی فرعی به عنوان تهیه صورتهای مالی تلفیقی است که اطلاعات مالی  گروه را به عنوان شخصیت اقتصادی واحد ارائه می کند.

جدیدترین اخبار رای بین . . .

انواع مدل های استقرار ERP

انواع مدل های استقرار ERP   مدلهای مختلف استقرار ERP نیازهای سازمانهای مختلف را برطرف می کند. در اینجا توضیحی در مورد نحوه کار هر

ادامه مطلب »

جدیدترین مقالات . . .