آموزش

آموزش

یکی از عوامل مهمی که تاثیر قابل ملاحظه ای بر بهره وری دارد و می‎تواند نقش مؤثری در افزایش آن ایفا نماید، آموزش است.

آشنایی کاربران با امکانات و قابليت هاي سيستم و نحوه کارکردن با بخش‎هاي مختلف هر نرم‎افزار بدون در نظرگرفتن فرآيندها نقش بسزایی در کارایی سیستم دارد.

در این راستا  شرکت فن آوری اطلاعات وارتباطات پرسیس رای‎بین با بهره داشتن از دانش کارشناسان خبره  به جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی به شرح ذیل نموده است:

آموزش در حین استقرار سیستم

آموزش کاربران جدید

آموزش‌ الکترونیکی

learningicon

 

آموزش در حین استقرار

پس از عقد قرار داد و در حین اجرای فاز استقرارنرم افزار،  آموزش عمومی نحوه استفاده از بخش هلی مختلف سیستم هم راستا با میزان پیشرفت پروژه استقرار به کاربران سیستم  داده می شود و  کاربران، سیستم را به طور کامل و متمرکز، بر اساس طرحهای استاندارد آموزشی فرا می گیرند.

 

learningicon2

 

آموزش کاربران جدید

پس از اجرای فاز استقرار و آموزش عمومی سیستم، در صورتی که  کاربران سیستم تغییر کند و یا پس از مدتی ، کاربران نیاز به بازآموزی داشته باشند، واحد آموزش این شرکت در راستای اهداف شرکت و پاسخگویی به نیاز روز افزون مشتریان محترم، امکان یادگیری کامل سیستم را با دریافت هزینه جداگانه فراهم می نماید. از اهداف این برنامه های آموزشی بالا بردن سطح آگاهی و دانش کاربران سیستم جهت استفاده بهینه از نرم افزار و کمتر شدن حجم مشکلات است. همچنین برگذاری آزمون و اعطاء گواهینامه جهت اطمینان از آشنایی کاربر با سیستم ها نیز در برنامه های نزدیک این بخش قرار گرفته است.

 

learningicon3

 

آموزش‌ الکترونیکی

از آنجائیکه کلیه نرم افزارهای پرسیس رای‎بین تحت وب می باشند، محدودیت زمان و مکان از بین می رود و این امکان بوجود می آید که آموزش ها به صورت الکترونیکی و با کمترین هزینه انجام گردد. در آموزشهای الکترونیکی از هزینه‌های رفت و آمد، هزینه‌های مربوط به اساتید و مشاوران كاسته و از اتلاف وقت جلوگیری می‌شود.

 

“سیستم های ERP دائما در حال تغییر و ارتقاء با اضافه کردن قابلیت های جدید هستند. به علاوه درصد افت دانش کاربران با توجه به فرسایش میتواند تا 25% در سال افزایش یابد. در نتیجه آموزش در مقوله ERP یک نیاز مداوم برای کسب و کار است نه یک رخداد مقطعی”